Indeks: RTH25

Pompa cyrkulacyjna C.O. Rohtenbach

Pompy obiegowe ROHTENBACH przeznaczone są do wymuszania obiegu w małych i średnich obiegach centralnego ogrzewania w budownictwie jednorodzinnym. Trzybiegowy silnik pompy cyrkulacyjnej, umożliwia dostosowanie parametrów wydajności i ciśnienia do potrzeb użytkownika.

Cena 129,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
Wszystkie bestsellery
  • SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE
  • DOSTAWA NA CZAS
Elektroniczny sterownik JOKER DS2PZ-RC

Elektroniczny sterownik JOKER DS2PZ-RC

DS2PZRC

Urządzenie JOKER DS2PZ-RC przeznaczone jest do sterowania podajnikiem ślimakowym, dmuchawą, pompą obiegową c.o., pompą ładującą zasobnik c.w.u. oraz zaworem mieszającym.

1 100,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Sterownik JOKER DS2PZ-RC utrzymuje zadane temperatury w pomieszczeniach przy pomocy bezprzewodowego panelu pokojowego według programów czasowych. JOKER dynamicznie reguluje ilością podawanego paliwa oraz mocą dmuchawy, działając w pełni automatycznie. Posiada funkcję „anty-stop” oraz funkcję ochrony antybakteryjnej. Sterownik może realizować priorytet ciepłej wody użytkowej i dodatkowo zabezpiecza zasobnik oraz grzejniki przed wyziębianiem przez zbyt chłodny kocioł. Sterownik rozdziela moc kotła między obiegi c.o. i c.w.u. w sposób dynamiczny, uwzględniając nastawy i preferencje użytkownika. Użytkownik ma możliwość korzystania z programów czasowych, które zapewniają optymalizację zużycia energii. Efektem pracy sterownika jest optymalna praca kotła, przez co wydłuża się jego żywotność, a temperatura wody użytkowej oraz ogrzewanych pomieszczeń utrzymywana jest na oczekiwanym poziomie. Użytkownik ma możliwość ograniczenia liczby sterowanych urządzeń - elastyczny układ menu i ekranu głównego.

Bezprzewodowy panel pokojowy pracuje w oparciu o programy czasowe zdefiniowane w sterowniku bazowym JOKER DS2PZ-RC. Użytkownik ma możliwość podglądu temperatury w pomieszczeniu, a także zmianę temperatury pokojowej dla aktualnego programu czasowego. Za pomocą panelu można również śledzić temperaturę kotła oraz zmieniać nastawę temperatury za zaworem. Alarmy kotła i podajnika sygnalizowane są pulsowaniem odpowiedniego symbolu oraz sygnałem dźwiękowym. Panel pokojowy posiada także automatyczną blokadę przycisków dotykowych – blokadę rodzicielską.

DANE TECHNICZNE 
Napięcie zasilania ~230V
Maksymalna moc obciążenia 3 x 100VA; 1 x 250VA (podajnik); 1 x 5VA (zawór)
Zakres regulacji temp. kotła 45 - 90°C
Zakres nastaw czujnika pokojowego 10 - 035°C
Temp. załączania pompy c.o. 1 - 99°C
Zakres regulacji temp. za zaworem 1 - 99°C
Zakres regulacji temp. zasobnika c.w.u. 10 - 85°C
Histereza kotła 0 - 10°C
Histereza pompy c.o. 1 - 15°C
Histereza zasobnika 1 - 15°C
Funkcja "anty-stop" co 14dni/30s
Programy czasowe
Płynna regulacja mocy kotła
Tryb wakacyjny
Opcja sterowania zaworem, zasobnikiem i panelem
Regulowane temperatury alarmu
Wyświetlacz graficzny z inteligentnym menu
Szczegóły produktu
DS2PZRC

Opis

Sterowanie
Pompa C.O.
Sterowanie
Pompa C.W.U.
Sterowanie
Podajnik
Sterowanie
Dmuchawa
Sterowanie
Mieszacz

Specyficzne kody

EAN-13
5907617634497
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: A8DT

Marka: Auraton

Auraton 8D Pro Taurus

Listwa sterująca siłownikami ogrzewania podłogowego przeznaczona do montażu w szafkach instalacyjnych. AURATON Taurus współpracuje z przewodowymi regulatorami temperatury. Umożliwia jednoczesne sterowanie pracą pompy centralnego ogrzewania oraz urządzeniem grzewczym.

Cena 270,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: A3003A

Marka: Auraton

Auraton 3003 Auriga

AURATON Auriga jest to regulator temperatury pracujący w cyklu 24h. Urządzenie umożliwia ustawienie temperatury z dokładnością do 0,2°C.

Cena 105,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: ATE230

Marka: Auraton

AURATON TE 230-30 PRO Vela

Siłownik występuje z jednym rodzajem gwintu: M30x1,5 mm. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i uniwersalnością, a jego zaletą jest cicha i płynna niezawodna praca. Przy współpracy z przewodowymi listwami AURATON oraz przewodowymi regulatorami temperatury AURATON umożliwia automatyczne sterowanie temperaturą w każdej strefie grzewczej budynku. AURATON...

Cena 67,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie