Wszystkie bestsellery
  • SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE
  • DOSTAWA NA CZAS
Anoda magnezowa z śrubą M8

Anoda magnezowa z śrubą M8

AMS25

Zabezpiecza zbiornik kotła lub podgrzewacza wody przed przedwczesnym zniszczeniem.

Rozmiar
55,00 zł
Brutto Wysyłka w ciągu 24h.
Ilość

Opis

Przeznaczona jest do ochrony zbiorników ciepłej wody użytkowej przed rdzą (korozją) oraz zapobiega przed nieprzyjemnym zapachem ciepłej wody. Posiada gwint, który umożliwia zamontowanie jej w zasobniku c.wu. Została wykonana ze specjalnego stopu magnezu, który z czasem ulega rozpuszczeniu, dlatego anodę należy systematycznie wymieniać.

Zabezpieczenie zbiornika c.w.u. przed korozją:

Woda użytkowa zawiera tlen i rozpuszczone związki mineralne, które powodują korozję zbiornika c.w.u. przez utlenianie jego stalowych ścianek. Wynikiem tego procesu jest powstanie rdzy (korozja). W związku z tym, powierzchnie, które mają kontakt z wodą, podlegają emaliowaniu. Jednak biorąc pod uwagę fakt, że w każdej emaliowanej powłoce występują mikro - ubytki, gdzie woda ma kontakt ze stalowymi ściankami zbiornika, wprowadza się dodatkowe zabezpieczenie w postaci anody magnezowej.

Niwelowanie nieprzyjemnego zapachu i zabarwienia wody:

Anody magnezowe maja również wpływ na poprawę zapachu i koloru wody. W przypadku, gdy woda posiada dużą zawartość siarczanów oraz innych minerałów może wytworzyć się siarczan wodoru, który przypomina zapach zgniłych jajek. Wówczas zamontowanie anody magnezowej pomada zniwelować nieprzyjemny zapach oraz zabarwienie wody.

Typ Ø25x200mm Ø25x310mm Ø25x390mm
Długość 200 mm 310 mm 390 mm
Średnica 25 mm
Mocowanie śruba M8
Szczegóły produktu
AMS25
3 Przedmioty
Opinie
Oceń 

Szybka dostawa

Towar OK

Oceń 

Recenzja

Dzieki anodzie nie czuć nieprzyjemnego zapachu wody. Pozytyw!

Napisz swoją opinię

Anoda magnezowa z śrubą M8

Anoda magnezowa z śrubą M8

Zabezpiecza zbiornik kotła lub podgrzewacza wody przed przedwczesnym zniszczeniem.

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: ATE230

Marka: Auraton

AURATON TE 230-30 PRO Vela

Recenzje: 1

Siłownik występuje z jednym rodzajem gwintu: M30x1,5 mm. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i uniwersalnością, a jego zaletą jest cicha i płynna niezawodna praca. Przy współpracy z przewodowymi listwami AURATON oraz przewodowymi regulatorami temperatury AURATON umożliwia automatyczne sterowanie temperaturą w każdej strefie grzewczej budynku. AURATON...

Cena 67,00 zł
Więcej
W magazynie