Indeks: RTH25

Pompa cyrkulacyjna C.O. Rohtenbach

Pompy obiegowe ROHTENBACH przeznaczone są do wymuszania obiegu w małych i średnich obiegach centralnego ogrzewania w budownictwie jednorodzinnym. Trzybiegowy silnik pompy cyrkulacyjnej, umożliwia dostosowanie parametrów wydajności i ciśnienia do potrzeb użytkownika.

Cena 129,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie
Wszystkie bestsellery
  • SZYBKIE PŁATNOŚCI ONLINE
  • DOSTAWA NA CZAS
Czujnik pokojowy MTS

Czujnik pokojowy MTS

CZMTS

Czujnik pokojowy stosuje się w celu utrzymywania zadanej temperatury w pomieszczeniach mieszkalnych, poprawiając komfort cieplny i zmniejszając zużycie energii.

60,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Czujnik pokojowy do sterownika MTS 8Z oraz MTS 10Z ma za zadanie utrzymanie temperatury pokojowej na poziomie określonym przez użytkownika i nie przekraczanie jej. Takie działanie ma bardzo duże znaczenie w oszczędzaniu opału, a co za tym idzie powoduje mniejsze nakłady pieniężne na ogrzanie budynku mieszkalnego. Czujnik pokojowy zazwyczaj umieszcza się na wewnętrznej, nienasłonecznionej ścianie, w pomieszczeniu w którym przebywa się najczęściej. Należy dobrać miejsce ze swobodną cyrkulacją powietrza, z dala od źródeł ciepła takich jak: grzejniki, kuchenka, lodówka, czy telewizor, na wysokości od 1 do 1,5 metra od podłogi. Sterownik MTS 8Z i MTS 10Z należy połączyć z czujnikiem pokojowym za pomocą wtyku "JACK" znajdującego się na zakończeniu przewodu czujnika. Długość przewodu czujnika to około 10m.

Szczegóły produktu
CZMTS

Specyficzne kody

EAN-13
5907617634350
Zobacz także
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: DS3PRC

Marka: TMK Września

Elektroniczny sterownik JOKER DS3P-RC

Elektroniczny sterownik JOKER DS3P-RC z panelem pokojowym przeznaczony jest do sterowania podajnikiem ślimakowym, dmuchawą, pompą obiegową c.o., pompą ładującą zasobnik c.w.u. oraz pompą instalacji podłogowej (opcjonalnie pompą cyrkulacji pod kran).

Cena 1 100,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: ATE230

Marka: Auraton

AURATON TE 230-30 PRO Vela

Siłownik występuje z jednym rodzajem gwintu: M30x1,5 mm. Charakteryzuje się dużą wytrzymałością i uniwersalnością, a jego zaletą jest cicha i płynna niezawodna praca. Przy współpracy z przewodowymi listwami AURATON oraz przewodowymi regulatorami temperatury AURATON umożliwia automatyczne sterowanie temperaturą w każdej strefie grzewczej budynku. AURATON...

Cena 67,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: A3003A

Marka: Auraton

Auraton 3003 Auriga

AURATON Auriga jest to regulator temperatury pracujący w cyklu 24h. Urządzenie umożliwia ustawienie temperatury z dokładnością do 0,2°C.

Cena 105,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Indeks: A8DT

Marka: Auraton

Auraton 8D Pro Taurus

Listwa sterująca siłownikami ogrzewania podłogowego przeznaczona do montażu w szafkach instalacyjnych. AURATON Taurus współpracuje z przewodowymi regulatorami temperatury. Umożliwia jednoczesne sterowanie pracą pompy centralnego ogrzewania oraz urządzeniem grzewczym.

Cena 270,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie